!!! -> Pravidla bazaru <- !!!

není co dodat

Moderátoři: no-X, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
no-X
Administrátor
Příspěvky: 6912
Registrován: stř dub 28, 2004 9:02 am
Bydliště: Č. Budějovice
Kontaktovat uživatele:

!!! -> Pravidla bazaru <- !!!

Příspěvek od no-X »

Toto jsou nová pravidla platná od 4.4.2005, čtěte pozorně ;-)

Pravidla jsou závazná pro všechny členy fóra! Pokud byste měli pocit, že došlo k porušení pravidel (obzvlášť v případech, kdy by mohlo dojít k nečestnému jednání), kontaktujte některého z adminů.

Diskuze o pravidlech níže, připomínky a nápady jako vždy vítáme...

OZNÁMENÍ

1) 3Dfx fórum neručí za škody způsobené prodávajícím či kupujícím.
2) Dávejte přednost osobní předávce a vyzkoušení či dohodě (nejlépe písemné dohodě o zkušební lhůtě a záruce).
3) Jakékoliv porušení dohody (smlouvy) mezi kupujícím/prodávajícím může mít za následek informativní vyvěšení uživatele do zvláštního threadu pro informování ostatních či zákazu přístupu na toto forum.


PRAVIDLA

1. Přispívejte pouze příspěvky k danému tématu! Off-topic příspěvky mohou být smazány bez upozornění!
2. U prodávaného zboží musí být uvedeno, do jaké míry je funkční. Pokud si prodávající není jistý, musí tento fakt uvést.
3. Vkládejte své příspěvky jen pokud máte SKUTEČNĚ zájem! Platí zvláště pro dražby. Navyšování ceny při prodejích/aukcích bez skutečného zájmu o zboží je hrubým porušením pravidel!
4. V bazaru je nutné mít uvedeno pravdivé bydliště (město/obec stačí).
5. Název topicu by měl vystihovat obsah! Pouze pokud je věcí více, povoluje se napsat obecně. Dále je nutností používat na začátek názvu zaběhnuté značky K/P/D/A/I/V.. (koupím/prodám/daruji/aukce/info/výměna).
6. V úvodním postu co nejpodrobněji popište nabízené (poptávané) zboží, druh zboží, funkčnost, záruku - pokud nabízíte, způsob platby a předání.
7. Uvádění nepravdivých cen nového hardwaru, nepravdivých údajů o nabízeném zboží jako argument pro zlepšení šancí prodeje bude bráno jako hrubé porušení pravidel.
8. Pokud kupující nabízí prodejci jakoukoli finanční kompenzaci za předčasné ukončení aukce/ či žádá po prodejci "buy it now" cenu, musí to uvést veřejně v threadu, nikoli soukromě (PM, mail, ICQ...).
9. Pokud už prodávající vloží inzerát i na jiná diskuzní fóra, je povinen to v nabídce oznámit (pokud možno vč. odkazu). Vyhneme se tím mnoha nepříjemnostem.
10. V bazaru smějí nakupovat pouze uživatelé registrovaní déle než čtyři týdny! Na prodej se již toto omezení nevztahuje, ale kupující by si pak měl být vědom rizika, které z toho plyne.


ZÁVAZNÁ DOPORUČENÍ

1. Neuvádějte zde svá telefonní čísla a jiné kontaktní údaje, vyměňujte si jej přes SZ, ICQ, e-mail atp.
2. Inzerce, jejichž poslední příspěvek je starší čtyř měsíců, budou mazány.
3. Koupíte-li/prodáte-li už danou věc UPRAVTE název threadu (stačí "lock" nakonec názvu threadu) - moderátor jej uzamkne.
4. Bazar slouží k prodeji/koupi pouze věcí týkajících se IT technologií (především 3Dfx HW nebo sběratelské kuriozity edit by ps47: tzn bezny hw ktory sa da za par babek zohnat na kazdom rohu sem rozhodne nepatri,dvojnasobne to plati ak sa jedna o bezny hw z nejakej inej krajiny ako CZ,taketo prispevky vzhladom na specificke zameranie fora nemaju ziadny zmysel a budu okamzite zmazane.pripadne kroky proti autorovi sa nasledne zvazia)!
5. Zakladatel threadu by měl všechny podmínky či změny uvádět formou editu prvního příspěvku. Někteří uživatelé nečtou všechny příspěvky a mohlo by dojít ke zbytečnému konfliktu.

---

Další informace:

Od 23.3. 2005 je kvůli vyšší bezpečnosti osobních dat obsah bazaru viditelný jen registrovaným (přihlášeným) členům
If you're doing rotated grid SSAA (call it sparse grid if you wish but most often your samples will be in the "rotated" position) : then this AA is better than sex. ---Blazkowicz

Odpovědět