FAQ - VSA-100

Jakákoli problematika co se týká Voodoo 5 , čili VSA-100

Moderátoři: ps47, Vykupitel

FAQ - VSA-100

Příspěvekod ps47 » pát kvě 13, 2005 8:55 pm

Ake ovladace pouzit?

Win9x:

- pre glide/opengl/starsie D3D hry (tak do roku 2002) uplne staci posledny original 3dfx driver ver. 1.04.01b pre win9x. Pokial nemate vazne problemy v D3D hrach (graficke anomalie, popr. hra sa nespusti vubec), nieje duvod instalovat 3rd-party ovladace. Nicmene nezaskodi nahodit najnovsi glide3x, rozbalte archiv do adresara ..windows\system.

- pre novsie D3D hry (UT2003/2004, Half-Life2, NFSU, Enter the Matrix, Battlefield 1942, Kill Switch atp.) je najlepsi Evolution 1.01.16 driver (Podpora DirectX8, neobsahuje 3dfx tools. Posledne 3Dfx tools ver 2.6.1.110 najdete tu, alebo mozete pouzit Vcontrol). Pozor, ak chcete aby opengl/glide fungovalo bez problemov, rozbalte si do adresara ..windows\system tento archiv.

Win2000:

- pre glide/opengl/starsie D3D hry (tak do roku 2002) uplne staci posledny original 3dfx driver ver. 1.04.00 pre win2000, znova plati, pokial nemate vazne problemy s D3D hrami, nema vyznam instalovat 3rd-party ovladace. Najnovsi glide3x ale rozhodne neuskodi, rozbalte archiv do adresara ..winnt\system32.

- pre novsie D3D hry s kt. maju originalne ovladace problemy pouzite SFFT pre Voodoo4/5 (Podpora DirectX8, neobsahuje 3Dfx tools. Posledne 3Dfx tools ver. 2.6.1.110 najdete tu, alebo mozete pouzit Vcontrol). Tento ovladac vzdy instalujte manualne cez device manager. Dalsia alternativa je SFFT A41 Custom (pozor,nevhodny pre v5 6000), tento starsi upraveny SFFT ovladac je v niektorych pripadoch lepsi ako posledny SFFT*.

WinXP:

- momentalne najlepsi ovladac pre XP je SFFT pre Voodoo4/5 (Podpora DirectX8, neobsahuje 3Dfx tools. Posledne 3Dfx tools ver. 2.6.1.110 najdete tu, alebo mozete pouzit Vcontrol). Od verzie A42 je drviva vacsina detskych nemoci prec, a kedze je to momentalne najpokrocilejsi ovladac pre XP disponujuci mnohymi featurkami ktore nema ziadny iny ovladac (napr DX8 kompatibilita,funkcny video overlay brightness control,plne funkcna kompresia textur pod D3D a dalsie), mal by to byt prvy ovladac ktory vyskusate. Tento ovladac vzdy instalujte manualne cez device manager.

- ak na vasom pc SFFT nefunguje spravne (co by sa uz nemalo stavat, ale nahoda je blbec), mozete skusit starsi Amigamerlin 3.0 xp, tento driver vychadza z posledneho ovladaca pre win2000, a v niektorych pripadoch moze byt stabilnejsi (ale pridete o DX8 kompatibilitu a niekolko dalsich vychytavok ktorymi disponuje SFFT, plus AM 3.0 ma niekolko vlastnych pomerne neprijemnych bugov). Dalsia alternativa je SFFT A41 Custom (pozor,nevhodny pre v5 6000), tento starsi upraveny SFFT ovladac je v niektorych pripadoch lepsi ako posledny SFFT*.

Win2003/WinXP64bit:

- SFFT pre Voodoo4/5 od verzie A35 by mal plne podporovat aj Win2003/WinXP64bit. Ovladac podporuje DirectX8, neobsahuje 3Dfx tools. Posledne 3Dfx tools ver. 2.6.1.110 najdete tu, alebo mozete pouzit Vcontrol). Tento ovladac vzdy instalujte manualne cez device manager. Alpha varovanie-Win2003/WinXP64bit je nepreskumane uzemie a neda sa predpovedat do akej miery bude ovladac fungovat.

Voodoo 4/5 a OpenGL:

3dfx OpenGL ICD je sucastou skoro kazdeho Voodoo4/5 ovladaca, takze zakladna podpora OpenGL 1.1 je k dispozici okamzite. Pre niektore hry je ale vhodne pouzit iny opengl ovladac, tzv. standalone opengl driver (WickedGL alebo MesaFX, pozri Voodoo2 FAQ / Jaké ovladače pro OpenGL. Pre zvysenie vykonu s MesaFX mozete skusit externy kodek pre kompresiu textur (dll rozbalte do toho isteho adresara kde sa nachadza MesaFX opengl32.dll). 3Dfx MiniGL sa s Voodoo4/5 neoplati pouzivat, pretoze neobsahuje podporu pre komprimovane textury). Na 99% plati toto pravidlo: ak ma dana hra priamu podporu WickedGL, tak bude najlepsie behat pod WickedGL. Starsie hry nechajte pre 3dfx ICD, na novsie (ktore maju s ostatnymi OpenGL ovladacmi problemy) pouzite MesaFX. WickedGL sa instaluje vzdy pre prislusnu hru pomocou switching utilitky kt. je sucastou programu. Ak chcete pouzit MesaFX, tak iba manualne skopiruje MesaFX "opengl32.dll" do pracovneho adresara hry. Ak pouzivate MesaFX, skontrolujte si ci mate v systemovom adresari (windows\system pre win9x,windows\system32 pre win2000/xp) posledny glide3x.

Ak sa vam chce trocha experimentovat, vyskusajte Sage standalone OpenGL driver, zatial je sice iba alpha, ale reakcie su velmi pozitivne (navysenie vykonu). Obsah archivu skopirujte spolu s externym kodekom pre kompresiu textur do pracovneho adresara hry a skuste co to spravi.

Voodoo 4/5 PCI ako sekundarna karta:

Ak chcete pouzit Voodoo4/5 PCI ako sekundarnu graficku kartu (napr. v kombinaci s radeonom alebo geforce), musite pouzit driver kt. neobsahuje 3Dfx tools (napr. Amigamerlin 3.0 xp Lite, SFFT pre Voodoo4/5. Namiesto 3Dfx tools pouzite Vcontrol. Pokial mate po nainstalovani Voodoo4/5 PCI problemy so stabilitou (pc stuhne par sekund po nabehnuti do windows), v BIOSe si zmente nastavenie primary vga card z AGP na PCI.

Overclocking:

Najlepsie idu pretaktovat karty s Hyundai SDRAM, ak mate na karte inu pamet, OC nema velky vyznam. Pokial chcete pretaktovat Voodoo4, postaci original 3dfx OverClocking Tab (vyzaduje 3dfx tools), po instalaci vam v 3dfx tools pribudne overclocking tab. Pokial nechcete (alebo nemozete) nainstalovat 3dfx tools, pouzite Vcontrol. Ak chcete pretaktovat Voodoo5, budete musiet pouzit VSA100 Overclocker, to je totiz jedina OC utilitka, ktora pretaktuje oba (resp. vsetky styri :wink:) VSA-100 chipy, vsetky ostatne OC utiliky pretaktuju iba master chip, co ma za nasledok iba minimalny narast vykonu. Pretaktovane VSA-100 karty je nutne dobre chladit, pocitajte minimalne s vykonnejsimi vrtulami na karte a poriadnym pruvanom v skrinke, optimalne aj s vymenou heatsinkov na karte. Ak mate Hyundai SDRAM a budete kartu dobre chladit, tak by ste ju mali bez vacsich problemov dostat na 185-190 MHz 8-)

Flash v5mac na pc:

spravny BIOS sa nachadza tu, flashtool napr tu.

*A41 Custom je upraveny ovladac zalozeny na SFFT A41,co je momentalne pravdepodobne najbezproblemovejsia verzia SFFT alpha ovladaca co sa tyka vseobecnej pouzitelnosti. Custom verzia bola vytvorena s umyslom dat dokopy ovladac na ktorom by "od vyroby" bezalo co najviac hier, prastarych, starsich a aj novsich, bez toho aby bolo nutne ovladac dalej opravovat/upravovat. Novsie alpha verzie maju problemy a bezne pouzivanie sa nedoporucuje (aj napriek tomu ze pod d3d mozu byt lepsie ako A41).

Rozdiely: 1) Originalne glide2x/3x namiesto koolsmokyho buildov, pre maximalnu kompatibilitu s co najvacsim mnozstvom glide hier. 2) 3dfx icd namiesto mesafx, pokial chce niekto skusat mesufx, nech ju radsej pouzije ako standalone ovladac (viz Voodoo 4/5 a OpenGL o par odstavcov vyssie), vela starsich opengl hier beha lepsie na 3dfx icd, preto je vyhodnejsie mat icd ako default. 3) Fixnute opengl/glide nastavenia v registroch. V standardnom A41 chybaju nastavenia pre opengl/glide v registroch (a tym padom aj v 3dfx tools),toto je v custom verzii opravene.

FAQ:

Pouzivam najnovsi SFFT ovladac a mam problemy s rozhasenymi texturami..

Skuste vypnut texture management (pomocou tejto utilitky). Extra info tu.

Potrebujem nastavit refresh pod Win2000/XP..

Vcontrol umoznuje aj nastavenie refreshov, v pripade problemov skuste Voodoo Frequency Selector

Voodoo5 (kt ma byt plne funkcna) nefunguje, vrtule sa tocia ale obraz nenabehne..

Skontrolujte ci je pridavne napajanie dobre pripojene. Niektore v5-ky su na to citlive,staci ked je molex len trocha povytiahnuty a karta sa nerozbehne. Mne sa to stalo uz viackrat, raz som dokonca vdaka tomu funkcnu kartu predal ako nefunkcnu (na velku radost kupujuceho) :roll:

A ako som uz spominal, ti kt. su nadani v jazyku anglickom, najdu kopu detailov ked kliknu na odkazy v mojom podpise :wink:

=Poznamky k FAQ:=

-Preco tu nieje ani zmienka o ovladaci Amigamerlin 3.1 xp? Amigamerlin 3.1 xp je v podstate iba SFFT ovladac s pribalenymi 3dfx tools. Kedze nove verzie SFFT ovladaca vychadzaju relativne casto, je ovela jednoduchsie a praktickejsie pouzivat len SFFT (a Vcontrol), a vzdy ked vyjde nova verzia updatnut ovladac cez device manager. Takto budete pouzivat vzdy najnovsie D3D jadro bez zbytocnych instalacii/uninstalacii, a bez cakania kedy vyjde Amigamerlin 3.1 xp s najnovsim D3D jadrom, nehovoriac o tom,ze 3dfx tools muzou pod xp robit problemy..

-Mam problemy v hrach s najnovsim SFFT ovladacom.. Tento ovladac nieje alpha pre nic za nic, obcas sa nejaky ten bug vyskytne. Ak mate privela problemov s najnovsou verziou, skuste nainstalovat o stupen starsiu (pripadne A41 Custom). A o probleme poinformujte autora, pomuze mu to s opravou chyb.

/edit by no-X: povýšeno na důležité, grafická úprava (ale ještě není všem dnům konec) :D
Naposledy upravil ps47 dne stř kvě 18, 2011 12:24 pm, celkově upraveno 28
3Dfx Help Page / 3Dfx Game Guide
ObrázekObrázek
Pain is temporary...Support is forever.
ps47
Moderátor

Re: FAQ - VSA-100

Příspěvekod -HoNY- » pát črc 22, 2005 4:35 pm

ps47 píše:Overclocking:

Najlepsie idu pretaktovat karty s Hyundai SDRAM, ak mate na karte inu pamet, OC nema velky vyznam...[/color]

nesouhlasím :roll:
Toshiby sou sou lepší a dle mého názoru jsou nejlepší MDT ;-)
Záleží samozřejmě na víc faktorech jako je časování a verze BIOSu, napájecí napětí atd takě bych to s těma Hyundayema bych to neviděl tak jednoznačně. :roll:
Spíš než pamětma je karta limitovaná vlastnostma VSA-100, mají menší napájecí napětí než Avanger, stejnou technologii výroby, víc topí... a nevím ćít to je ale jak V5 tak V4 mi dělá uplně stejný artefakty uprostřed obrzu trośku to upřesním, protož je to tak týden co jsem dělal nějaký pokusy. Ještě na tom zapracuju a pokud mi to bude dovoleno vypracoval bych nékdy v budoucnu FAQ o VSA-100 a OC ;-)
Hlupáci kradou peníze, nVidioti myšlenky.
-HoNY-
Certifikovaný nVidiot

Příspěvekod ps47 » pát črc 22, 2005 4:56 pm

..jedna sa o celkovu situaciu,jednotlive kusy sa mozu lisit.celkovo,hyundai idu slusne pretaktovat takmer vsetky.naopak toshiby vecsinou nejdu,nicmene viem ze su tam vynimky..moje informacie su sice z druhej ruky (VF),ale z dobrych zdrojov (napr amp_man mal v5 s toshibami a nemohol ju poriadne pretaktovat ani za nic prave vdaka pametiam,a ten chlapek bol oc manik,mal pretaktovanu este aj vedecku kalkulacku :roll:),takze nemam duvod o nich pochybovat..
ObrázekObrázek
ps47
Moderátor

Příspěvekod ps47 » stř pro 13, 2006 3:43 pm

..AM3.0 je uz naozaj zastaraly (rozmyslal som kedy som ho naposledy realne instaloval a nevedel som si spomenut),takze nastal cas odporucit SFFT ako najlepsi ovladac pre xp,detske nemoci su takmer prec,kompatibilita je ozaj dobra a tie bugfixy a pridavne featurky za to proste stoja-komplet vypis tych o ktorych viem:

-DX8 compatibility
-fully working D3D texture compression
-working video overlay brightness control
-improved performance
-added support for rarer cads
-no need for "voodoo flicker fix" workaround from 3da
-no need for "no 32bit modes available" workaround
-no "SLI out of sync" problem after exiting some games

ak toto nestoji za to,tak potom uz naozaj neviem :D.FAQ updated :wink:
ObrázekObrázek
ps47
Moderátor

Příspěvekod Ren » ned říj 28, 2007 6:49 pm

Chmm..Zrejme dostanu "sutrakem do hlavy", ale co x64 OS, jmenovite Vista? Co mam pouzit?
Ren
VIP

Příspěvekod ps47 » ned říj 28, 2007 8:10 pm

SFFT podporuje xp64bit (ale len d3d),podpora visty je v plane,ale zatial nic konkretne..na glide mozes zabudnut,kym niekto nezkompiluje glide pre 64bit operacne systemy tak sa nic konat nebude.len pre zaujimavost,pre voodoo1 to niekto uz zkompiloval:
http://forum.beyond3d.com/showthread.php?t=33695
http://www.users.on.net/~triforce/glidexp/
ObrázekObrázek
ps47
Moderátor

Příspěvekod Ren » ned říj 28, 2007 9:58 pm

Aha, takze nic..? Ani zadny figl? A co ze tomu brani, nezajem uzivatelu/autoru?
Ren
VIP

Příspěvekod ps47 » ned říj 28, 2007 10:12 pm

povedzme to inak-co je vlastne SFFT ovladac? odpoved znie: pokus jedneho cloveka dokopat alpha driver od 3dfx do akej-takej funkcnosti.co by bola riadna fuska aj keby to robil ako plateny job,co urcite nieje tento pripad..

na blizke vydanie vista ovladaca ktory by rozbehol aspon d3d by som sa nespoliehal.a ako som povedal,opengl/glide by musel podchytit niekto iny,a nevyzera ze by sa do toho niekomu chcelo.a povedzme si pravdu,voodoo karta ktora ledva umi d3d je v akomkolvek systeme naozaj uplne zbytocna :roll: .dualboot s xp znie o dost rozumnejsie..
ObrázekObrázek
ps47
Moderátor

Příspěvekod Ren » pon říj 29, 2007 5:20 am

jj, pochopitelne me zajima prave glide. SFFT je dnes uz defacto jediny zivy projekt, co? No, kdyz to ale nekdo mohl udelat pro Voodoo1, cehoz prakticnost je dosti pochybna, proc ne pro V5?
Dualboot s XP sice zni prakticteji, ale ja uz nemam licenci, stara OEM sla pryc s deskou. Leda bych nekde treba na eBay vystrachal W98SE, to by snad slo a bylo by to temer zadarmo..Jinak tedy ani Vista 32bit?
Ren
VIP

Příspěvekod ps47 » pon říj 29, 2007 11:28 am

na ebayi by sa mali dat najst aj xp za slusnu cenu.win98se neznie zle,ale pochybujem ze sa na tvojej zostave rozbehnu,na to je asi prilis nova..

ad glide pod 64bit,
chlapek co to spravil pre voodoo1 píše:What about Voodoo Banshee/3/4/5?
--------------------------------

Nope not a chance. Banshee and newer Glide drivers interface the hardware
through GDI and DirectDraw and get the 2D driver to initialize 3D mode instead
of interfacing directly with the hardware.

While it would be possible to modify Glide to directly access the hardware (DOS
Glide already does this) and use FXVoodoo.sys to access the hardware, it would
ultimately be rather pointless. It will be rather impossible to get these AGP
cards will work in modern systems, and there is no pass through so you're going
to need a different monitor or use an external switching box. The effort or
re-engineering the H3/H5 Glide drivers wouldn't be worth the effort.

SFFT sice ma ohlasenu buducu podporu visty (ako som uz spomenul),ale nejak sa mi nezda ze sa bude dat pouzit zdrojak ktory bol povodne robeny pre win2000-pokial som pochopil spravne tak visty pristupuji ku grafickemu hw dost rozdielnym sposobom,preto si myslim ze vista ovladac sa bude musiet napisat od nuly..no snad mi SFFT ukaze ze sa mylim (ale keby aj,stale to nebude riesit glide).
ObrázekObrázek
ps47
Moderátor

Příspěvekod Ren » pon říj 29, 2007 5:51 pm

Zadne dobre zpravy today..:-( kk, dik.
Ren
VIP

Příspěvekod Ren » sob pro 08, 2007 7:25 pm

V5500+SFFT A52+Server 2k3 R2 SP2 :evil::

Obrázek

Obrázek
Ren
VIP

Příspěvekod Ren » ned pro 16, 2007 9:51 pm

Solved. Uzivatel benna v offic SFFT threadu me navedl na spravnou stopu, ze pachatelem muzou byt ovladace primarniho adapteru. Preinstaloval jsem tedy nV na standard VGA (neradujte se, jemu to delalo i s ATi) a uz to chodi (doplnit jako moznost do prvniho postu?).

Nanestesti ne spravne, pri spusteni Glide aplikaci dostavam prazdny error box (UTdemo348) nebo grSstSelect: non-existent SST (Esoteria prequel). Po odklinuti nabehne UT ve windowed sw a Esoteria se ukonci. Googlim, asi je to problem s detekci Voodoo, pokud nekdo vi dopredu odpoved, podelte se prosim. Prosim o split od offic support postu do nejakeho 'Ren zase otravuje se svoji V5', nebo tak..Diky.

edit: Hexen ][ 1.11. SW nechodi, problikne a zmizi, asi kompatabilita. GL verze po odstraneni opengl32.dll chodi, asi 1fps.

edit: WickedGL installed, 3Dfx hw not found. Kdyz tak nad tim premyslim, SFFT mi snad nikdy nefungovaly a nikdy neudelaly nic dobryho. Jdu zkusit AM.

edit: 3Dfx hw not found. Ja se na to muzu...Kdybych tu mel toho programatora po ruce, asi bych mu ukazal tu V5 hodne zblizka..
Ren
VIP

Příspěvekod ps47 » pon pro 17, 2007 12:01 am

jedes pod 64bit OS,a to je (co sa 3dfx hw tyka) pomerne nepreskumane uzemie.SFFT povedal ze jeho driver by mal fungovat aj pre win2003,otazka je ci pod pojmom "funguje" myslel komplet fungovanie alebo len 2d/d3d (ako je to pod 64bit xp).ako som uz spominal,SFFT robi len 2d/d3d,a ja vazne netusim ci je starobyly glide schopny len tak fungovat v 64bit prostredi-keby som mal strelit naslepo tak by moja odpoved znela nie.chlapka co spravil 64bit glide driver pre v1 (Colourless) sa pytali ci by sa dalo nieco podobne spravit aj pre v3 a vyssie,a jeho odpoved sa niesla v zmysle you gotta be insane in the membrane,alebo tak nejak.link.

zopakujem to co som uz skonstatoval o par postov vyssie-kym niekto nezkompiluje v3/4/5 glide pre 64bit operacne prostredie,sme(si) screwed.najvacsi pruser je asi v tom ze uzivatelov s non-vista 64bit windows operacnymi systemami je malo,a takych ktori tam chcu rozbehnut glide by si spocital na prstoch jednej ruky (ak vobec).nehovoriac o tom ze drviva vacsina glide vyvojarov je neaktivna mesiace,ak nie roky..

co sa tyka SFFT ovladaca pod 32bit xp,nikdy som nemal vaznejsie problemy (aj ked poslednych par releasov je pomerne zabugovanych,zda sa),poslednych par mesiacov si slubujem poriadny test A30-A53 (co je dnesna release,mimochodom),ale je to all talk and no walk,ako vzdy (ok,teraz som sa nastval,zajtra idem na to,ak to nezvladnem tak vesiam skrtiacu strunu na klinec :twisted: )..

co dodat na zaver,snad len to (pozerajuc sa na svoj prispevok) ze som zasa mal kopu mudrych kecov ktore nikomu nikam nepomohli.uz som skoro ako hulan :roll:

splitnut to bude musiet niekto iny,v5 sekciu nemam pod kontrolou.
ObrázekObrázek
ps47
Moderátor

Příspěvekod chosen » pon pro 17, 2007 12:12 am

to budeš testovat na voodoo5 asi když je to v týhle sekci, a na jakých hrách (asi spíš nový ne?)
Voodoo1, Voodoo2, Velocity 100, 2*Voodoo3 2000 AGP, 2*Voodoo3 3000 AGP, Voodoo3 2000 PCI SGR, Voodoo3 3500TV (včetně chobotnice)
chosen

Příspěvekod ps47 » pon pro 17, 2007 12:50 am

este pridam link na forum b3d: http://forum.beyond3d.com/showthread.php?t=33699

ad ten test,viz viewtopic.php?p=32043#32043
prave naopak,planujem testovat starsie veci/celkovu funkcnost,som totiz toho nazoru ze namiesto toho aby sa vyvoj uberal smerom jooo,painkiller sa da spustit,a ked dam 640*480 najnizsie detaily tak dam skoro 20fps by sa mal pustit cestou fixnime to tak aby na tom co najlepsie behali vsetky hry ktore na takom hw ma zmysel hrat :wink:

edit: tak podla tohoto tu by glide mal pod xp64 slapat.now I'm confused ;(
ObrázekObrázek
ps47
Moderátor

Příspěvekod Ren » pon pro 17, 2007 12:52 am

Neeee, to je moje chyba...:-( Ja tu celou dobu mluvim o W2003 32bit, srry..Takze vlastne prevlecene XP..To proto se tak rozciluju, kdyby to bylo pod 64bit tak nereknu ani slovo, vzdyt tam je to jasne..

Tak abych to nejak blize osvetlil, W2003 32bit + V5500, zkousen SFFT A52 a AM3.0 + Glide a OGL z archivu sfft.zip, ktery pises u kazdeho driveru. V obou pripadech stejne chovani, hry i dema (6030 a donut) vyhazuji 3Dfx hw not found. Stejne tak WickedGL. Hojne se vyskytujici grSstSelect: non-existent SST znamena to same, jen to neni osetreno do citelne podoby. Jediny akcelerovany uspech jsem mel s OGL (UT a Hexen 2), ale pri 1-3fps.

Jestli je tu nekdo insane in the membrane, musis to byt Ty.. :D Tohle myslis vazne? viewtopic.php?p=32043#32043 :shock: Vzdyt to budes delat tydny, jako bys neznal, ze nic nepojede jak ma..
Naposledy upravil Ren dne pon pro 17, 2007 1:14 am, celkově upraveno 2
Ren
VIP

Příspěvekod Ren » pon pro 17, 2007 1:01 am

ps47 píše:fixnime to tak aby na tom co najlepsie behali vsetky hry ktore na takom hw ma zmysel hrat :wink:

Tohle je presne to, kam uz od zacatku doufam, ze se to jednou dostane. Copak ma nejaky smysl, ze na tom "rozchodili" Overdose? :roll:
Ren
VIP

Příspěvekod ps47 » pon pro 17, 2007 1:54 am

jj,bol to overdose,vdaka za opravu.
Ren píše:Tohle myslis vazne? viewtopic.php?p=32043#32043 :shock:

smrtelne.dufam v rychlu selekciu tak 5 verzii ktore potom dookladne poopekam,to by nemuselo byt az tak strasne.

vzhladom na to ze tie 2003ky su 32bit (netusim preco som mal pocit ze si pod 64bit 8| ),tak ti ten test snad prinesie nejaky uzitok v podobe ps47 recommended verzie pripadne nejake fixy/tweaky na ktore mozno pridem (ak zostane trocha casu tak sa budu prehadzovat aj inf subory)..
ObrázekObrázek
ps47
Moderátor

Příspěvekod Ren » pon pro 17, 2007 2:01 am

Ja vim, protoze o par postu vys jsem se ptal na x64 Vista. Na tech totiz jsem normalne, W2003 mely byt pro 3Dfx..To nebyla oprava, vzdyt Overdose je Painkiller..
kk, zbabele pockam, co zjistis, pokud tedy nemas ted rychly tip od boku..
Ren
VIP

Další

Zpět na Tech support for 3DFX Voodoo 5